Samsung Telefonlarda En İyi 3 Takip Etme Programı

Samsung Telefonlarda En İyi Takip Etme Programı

Bazen sadakatsiz partnerler, bazen de çocuklarımızın güvenliği yüzünden endişeli zamanlar yaşayabilir ve tüm bunları kontrol altına almak isteyebiliriz. Telefon kullanımı, kişinin hayatı hakkında bize oldukça fazla bilgi verir. Bu yüzden birinin telefon kullanımı üzerinde kontrol sahibi olduğumuzda birçok endişemiz de zamanla azalır. Bu yazıda, en iyi Samsung cihaz takip etme uygulamalarından bahsedeceğiz.

Birinin Haberi Olmadan Telefonunu Takip Edebilir Miyim?

Takip etmek istediğiniz varsa ve bunu öğrenmesini bilmiyorsanız bazı manuel seçenekler mevcuttur. Örneğin sosyal medyanın çeşitli özelliklerinden yararlanmak, bu konuda bilgili ve tecrübeler için oldukça hızlı bir yöntemdir. Ücretsiz bir şekilde birini takip gibi LINE Takip etmek isterseniz sosyal medyanın nimetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunlar oldukça basit ve hızlı seçeneklerdir:

 • Birinin Instagram/Facebook üzerinden paylamış olduğu yerdeki konum etiketlerini takip etmek,
 • Snapchat haritasından konumu açık kişileri görüntülemek,
 • Paylaşılan postlardaki mekanları takip etmek,
 • WhatsApp konum özelliğini kullanmak,
 • Foursquare gibi konum bildirme odaklı olan uygulamalar üzerinde kişiyi stalklamak,
 • Iphone’umu bul gibi uygulamalar edinmek.

Bu tür opsiyonlarla beraber samsung takip uygulaması gibi alternatifler de mevcuttur. Bu tür uygulamalarda, eğer kimliğinizin açığa çıkmamasını istiyorsanız güvenli seçimler yapmaya özen göstermelisiniz. Sırf ücretsiz ve pratik diye bir takip etme programı indirmek sizin için her zaman güvenli olmayabilir. Bu yüzden makul ücretli uygulamalardan yorumları en iyi olanları seçmek sizin avantajınıza olacaktır. Ayrıca sosyal medyaya göre çok daha pratik olan bu uygulamalar; yalnızca konum değil, telefonun birçok noktasına erişim için de uygundur.

En İyi Samsung Takip Etme Programları

Samsung takip etme programı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli şey verilerinizin gizli tutulması ve güvenliğinizdir. Bu ve diğer kriterler göz önüne alındığında, işte en iyi 3 seçenek:

1. mSpy

mSpy ile takip etmek istediğiniz kişinin telefonundaki neredeyse her şeyi görüntüleyebilirsiniz. Bunlardan en çok öne çıkanı ise konum takip etme konusundaki gelişmiş özellikleridir. GPS takibi özelliği sayesinde kişinin nerede olduğunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Coğrafi sınırlama özelliği ile ise kişinin hangi tarihte tam olarak hangi konumu olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede, yalnızca anlık konumu değil; geçmişe yönelik konumları da tek tek incelemiş olursunuz.

2. Eyezy

Eyezy çok gelişmiş özelliklere sahip olmasa da güçlü ve iyi alternatiflerden biridir. Takip ettiğiniz kişinin mesajlarını, medyalarını, uygulamalarını ve hatta klavye hareketlerini bile program üzerinden rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

3. Safespy

Samsung telefon takip programı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri de Safespy’dır. Safespy sayesinde kişisel verileriniz korunurken aynı zamanda canlı konum takip edebilirsiniz. Bununla beraber sosyal medya, mesaj, rehber ve medya gibi birçok farklı şeyi gizlice görüntüleyebilirsiniz.

Başkasının Telefonunu Takip Etmek İçin Nedenler

Hayatınızın endişeli dönemleri ile başa çıkmak için birçok farklı yol vardır. Bunlardan biri de başkasını takip etmek ve bunu gizli tutmak olabilir. Samsung telefon konum takip etme gibi farklı takip uygulamaları kullanmak için aşağıdaki sebepleriniz olması oldukça normaldir:

 • Partnerinizin sizi aldattığından ve sadakatinden şüpheleniyor olabilirsiniz.
 • Çocuklarınızın güvenliğinden ve özellikle siber güvenliğinden endişelenebilirsiniz.
 • Çocuklarınızın derslerini düzenli takip etmediğinden, dikkatsizliğinden ve okulu ekmesinden şüphelenebilirsiniz.
 • Eşinizin sizi aldattığına dair düzenli hukuki kanıtlar arıyor olabilirsiniz.
 • Akrabalarınıza ve çevrenizdeki diğer insanlara karşı anksiyeteniz artmış olabilir.

Tüm bu durumlar göz önüne alındığında, Samsung takip programı ve benzeri gibi uygulamalar kullanmak istemeniz oldukça normaldir. Kendi endişenizin bastırmanın vereceği rahatlığı hayal ettiğinizde ve bu tür programların rahatlığını göz önünde bulundurduğunuzda avantajlarınız fazlasıyla mevcuttur. Fakat yazımızın başlarında da belirtildiği gibi en önemli noktanın güvenliğiniz olduğunu ve verilerinizin gizliliğini göz önünde tutmayı unutmayınız.

Özetlemek gerekirse, farklı sebeplerden ve hayat hikayelerinden dolayı rahatsızlık hissedebilirsiniz. Açık iletişim her zaman en iyi seçenek olsa bile kimi durumlarda yeterli gelmez ve tehlikelidir. Böyle konularla mücadele ediyorsanız, telefon konum takip programları kullanabilirsiniz.