Babasının izinden gidiyor: Vali Demirtaş’ın ziyaretinde anılar canlandı

Mehmet Güngör… Yıllarca İstanbul Caddesi’ndeki Beşyol yakınında bulunan dükkanında otomobil tamirciliği yaptı. İyi bir usta olduğu için tercih edildi.
Sonrasında…
Kurduğu Güngör Turizm kısa sürede Bursa’nın en büyük servis taşımacılığı markası oldu. Kimseye belli etmese de hayırsever kimliğiyle tanınıyorduı.
Daha…
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde Recep Tayyip Erdoğan’a hayrandı. 2019’da Şehir Hastanesi açılışına geldiğinde tanıştı. O günden sonra İstanbul Kısıklı’daki evinde Erdoğan’ı sık sık ziyaret etti, Cumhurbaşkanı’nın da kandillerde aradığı Mehmet Amca geçen yıl aramızdan ayrıldı.
Oğlu…
Ahmet Güngör de babasının izinden gidiyor. Bir yandan babasının emaneti şirketi yönetirken, bir yandan Cumhurbaşkanı’na bağlılığı sürdürüyor. O da Ankara ve İstanbul’a her gidişinde ziyaret edip görüşüyor.
Hacca da…
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın desteğiyle giden Ahmet Güngör, hafta sonu “Allah kabul etsin” ziyaretine gelen Vali Mahmut Demirtaş’a hurma ikram etti.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]