Hakan Çavuşoğlu, Mudanya Üniversitesi Mütevelli Heyeti’ne katıldı

Bursa siyasetinde… Son Başbakan Yardımcısı belirleyici konumuyla bir döneme damga vurdu. Son dönem TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı olarak ziyaret ettiği Avrupa başkentlerinde ırkçılık ve eleştirilerini yüzlerine yapıp iz bıraktı.
AK Parti 2023 genel seçiminde üç dönem kuralını sıkı sıkıya uygulayınca aday listesinde yer alamadı. Hakan Çavuşoğlu, aktif günlerin ardından açtığı hukuk bürosuyla Bursa’ya döndü
Bu süreçte…
Mudanya Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Gıyasettin Bingöl’ün davetini kabul edip Mütevelli Heyet kadrosuna katıldı.
Heyette…
Rektör Vekili Prof. Dr. Emin Karip, Prof. Dr. Ahmet Saim Kılavuz, Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu, Prof. Dr. Atilla Eriş, Prof. Dr. Hamit Ersoy, Prof. Dr. Ali Yaşar Sarıbay, Dr. Öğretim Üyesi Fikri Pala, Hayrettin Çakmak, Ali Mollasalih, İsmet Hakbilir, Yasir Bingöl, Ahmet Bingöl, Ömer Bingöl de yer alıyorlar.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]