Anne Babaya Verilebilecek Birbirinden Özel Hediye Fikirleri!

babaya hediye
babaya hediye

Öncelikle, bizi büyük bir sevgi ve özveriyle büyüten, yetiştiren yerleri asla doldurulamayacak anne babalara sahip olduğumuz için ne kadar şanslı olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Hayata bir can getirip, gözünden sakınmak, gece gündüz fark etmeden uyurken bile iyi olup olmadığımızı  kontrol etmek göründüğünden çok daha zor olmalı. Ancak bu zor görünen durumun en güzel yanı, bunu isteyerek, severek ve bizden şikayetçi olmadan yapıyor olmaları. Mucize gibi bir durum değil mi sizce de, anne baba olmak? Normal zamanda herhangi biri için yarısını bile yapamayacağınız şeyleri, sorumluluğunda olan çocukları için yılmadan yıllarca yapmayı sürdürmek. Biz bir iki saat az uyuduğumuzda şikayet eder, yorgun olduğumuzu dile getiririz ancak onlar günlerce, sadece bir iki saat uykuyla ayakta kalıp, yine de yüzlerimizi kocaman bir gülümsemeyle izliyorlardı. Haklarını ödemenin imkanı yok ancak iyi birer insan olup, onlara sık sık değer verdiğimizi gösterirsek, yeterli olacaktır. Anne babanıza özel zamanlarında, duyduğunuz minnet ve sevgiyi göstermenin en iyi yolu, bodo.com’un benzersiz deneyim hediyeleriyle sağlanır.

Anne ve Babaya ne hediye alınır?


Bu sorunun cevabını vermeden önce, hangi zamanlarda alınacağını inceleyelim, dilerseniz. Anne babanızın evlilik yıldönümünde, doğum günlerinde, Anneler Gününde, Babalar Gününde, Yılbaşı ve bayramlarda, ziyaretlerde kısacası onları sevgiyle şımartmak istediğiniz her günde Anne Baba Hediyeleri kategorisine, bodo.com adresinden ulaşabilirsiniz. Özellikle, birbirlerine vakit ayırıp, hayatta yeni alanlar keşfetmelerini istiyorsanız, bodo.com’da doğru adrestesiniz. Birlikte deneyimleyebilecekleri, iki kişilik hediyeler sayesinde hem romantizmi canlandıracak, hem de kendilerine ayırmadıkları kaliteli vakti onlar için ayırmış olacaksınız. Hediye etmek istediğiniz günün önemine göre seçimlerinizi yapabilirsiniz. Yaz ortasında gerçekleşecek evlilik yıldönümleri için ‘’Romantik’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Aktivite’’ gibi kategorileri inceleyebilirsiniz. Kışa denk gelen yıldönümü için ise ‘’SPA ve Masaj’’, ‘’Tatil’’ gibi kategoriler, duruma en uygun seçenekleri sunacaktır. Doğum günü, bayram gibi hediye seçimlerinizde: ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Tekno’’, ‘’Uçuşlar’’, ‘’Yeni Deneyim’’, ‘’Adrenalin’’ gibi kategorilere göz atabilirsiniz. Hepsi ve çok daha fazlası için ise bodo.com’a!

Anne ve Babaya hediye fikirleri

Onlara özel hissettirecek ne alabilirim, diye kaygılanmanıza artık gerek yok! Bodo.com’daki tüm deneyimler, ilgi alanına hitap edenler için özel olacaktır. ‘’İki Kişi için İtalyan Tatlıları Yapım Dersi’’: birlikte sosyalleşip, yeni kazanımlar elde etmelerine şans verin. ‘’Aile için Dolphinarium Gösterisi’’: aileniz bunlara bayılacak! ‘’Yatta Gün Batımı’’: onların döneminden beri popülerliğini kaybetmeyen, bu manzaraya yıllar sonra yine el ele baksınlar. ‘’İki Kişi için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’: kafa dinleyip, şifa bulmak için mükemmel bir hediye. ‘’İki Kişi için Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’: teknoloji meraklısı çiftlere. ‘’İki Kişi için Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’: ruhu hep genç kalan anne babalara. Gözünüzde hiç yaşlanmayacak çiftler, anne babalarınıza bunlar ve bunlar gibi daha pek çok sıra dışı hediye, bodo’da.