Esila Biltekin Kimdir ve Esila Biltekin Kombinleri

Esila Biltekin
Esila Biltekin

Tiktok platformunun genç fenomenlerinde Esila Biltekin‘in hayatını dair bilgiler vereceğimiz yazımızda ayrıca ünlü fenomenin tarzı, kombinlerini de sizlere sunacağız.


İlk olarak Youtube platformu ile sosyal medyaya hızlı bir giriş yapan genç fenomenin 542K abonesi bulunmaktadır. TikTok platformuna ise yenilerde giren Esila Biltekin’in bu platformda 84K hayranı ve 2.4 milyon içerik beğenisi bulunmaktadır.

Esila Biltekin Kimdir

Esila Biltekin 31 Ocak 2008 doğumludur, İstanbul’da doğan ünlü fenomen 13 yaşındadır. Kova burcu olan güzel fenomen hayvan sevgisi çok fazladır ve kedisi bulunmaktadır. İleriki planlarında veteriner olmak olan genç sosyal medya fenomeni ailesinin tek çocuğudur.

Ailesinin davet organizasyon şirketi olan Esia Biltekin şu anda Çorlu’da hayatına devam etmektedir. Daha önce ailesi ile birlikte İstanbul Bağcılar semtinde yaşamıştır.

Esila Biltekin Ojeleri
Esila Biltekin Ojeleri

En çok yapmayı sevdiği şeyler arasında kaykay kaymak ve paten sürmek olan güzel fenomen ayrıca derslerinde de çok başarılıdır. Favori dersi ise Matematiktir.

Alışık olmadığımız bir isme sahip olan Esila, kendisine isminin anlamı sorulmuştur ve namaz vakti cevabını vermiştir. Ayrıca Esila isminin cennetten gelen gül anlamı da vardır.

En sevdiği yemek ise Pırasa’dır. Yazımızda sizlere Esila Biltekin’in tarzına ve kominlerine dair örnekler sunacağız.

Esila Biltekinin Kedisi
Esila Biltekinin Kedisi

Esila Biltekin Tarzı ve Kombinleri

Genelde ünlü fenomen siyah rengi çok sevmektedir ve tarzının büyük bölümünü siyah parçalar oluşturmaktadır. Kombinlerini gördüğümüz kadarıyla defacto markasından seçen Esila Biltekin, ayakkabıları ise genelde Deichmann markalıdır. Kombinlerinde göreceğiniz gibi pek fazla marka takıntısı yoktur.

Esila Biltekin’in yanı sıra TikTok Fenomenler kategorimize tıklayarak aşağıda ki isimlerinde dahil olduğu bir çok fenomen ismin hayatına, tarzı ve kombinlerine erişebilirsiniz.

  • Cemre Solmaz
  • Naz Dej
  • Cellat36
  • Berfinmis
Esila Biltekin Kimdir
Esila Biltekin Kimdir

Bu isimlerin yanı sıra daha bir çok TikTok fenomenini sizler için derledik. Ünlü fenomenlerin 0’dan günümüze geliş öyküsü, ayrıca giyindikleri tarzları, markaları masaya yatırdık.

Bunun yanı sıra yazı sonunda bulunan kadın bloğu tarzı sitemizden konusunda uzman yazarlarımız tarafından hazırlanmış sağlık, diyet, saç tarzı, makyaj, moda kategorilerinin yanı sıra dekorasyon, cinsellik, kim kimdir, tesettür giyim gibi bir çok farklı kategoriden yüzlerce içeriğe ulaşabilirsiniz.

Esila Biltekin Kaç Yaşinda
Esila Biltekin Kaç Yaşinda

https://www.tesetturgiyim.org/