Kongre bitti, birlikte çalışma dönemi başlıyor… CHP Nilüfer İlçe Başkanı Fırat Yılmaz’a ilk ziyareti Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem yaptı

CHP NİLÜFER İLÇE BAŞKANI FIRAT YILMAZ VE NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI TURGAY ERDEM
CHP NİLÜFER İLÇE BAŞKANI FIRAT YILMAZ VE NİLÜFER BELEDİYE BAŞKANI TURGAY ERDEM

Siyasi enerjisi ve CHP’nin ileriye yönelik yapılanmasındaki etkisi yüksek kongre pazar günü yapıldı… 3 adayın yarıştığı CHP Nilüfer İlçe kongresinde kazanan Fırat Yılmaz görevini perşembe günü devraldı.
Geçmişte…
CHP İl Yönetim Kurulu’nda ve Nilüfer ilçe’de görev yapan, genç yaşına karşın siyasetin deneyimli isimleri arasında olan Yılmaz bu özelliklerini kongre konuşmasına yansıttı.
Gözlemlere göre…
Kongrenin 3 adaylı olmasına karşın Fırat Yılmaz’ın seçilmesi tartışılmadı, aksine Nilüfer’de CHP’ye enerji getireceği beklentisi herkes tarafından kabul gördü.
İşte…
Böyle bir başlangıç yapan Yılmaz’a, görevi devralmasından sonra ilk ziyareti de Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem yaptı.
31 Mart’ta bugüne kadarki en yüksek oranla seçilen Erdem’in bir grup CHP’li Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi ile birlikte ilçe başkanlığına yaptığı ziyaret, siyaseten birlikte uyumlu çalışma mesajı da veriyor.