Kadın Kolları kurultayı için AK Parti Ankara’ya çıkarma yaptı, MKYK listesinde Bursa’dan kimse yok, ama Kapıcıoğlu kongre divanındaydı

BENNUR KARABURUN ABDÜLHAMİT GÜL SÜLEYMAN SOYLU ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK
BENNUR KARABURUN ABDÜLHAMİT GÜL SÜLEYMAN SOYLU ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK
BENNUR KARABURUN, ABDÜLHAMİT GÜL, SÜLEYMAN SOYLU, ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK

18 Ağustos’ta büyük kongresini yapacak olan AK Parti’de cumartesi günü Kadın Kolları Kurultayı vardı. Kurultay için de Bursa’dan Ankara’ya adeta kadın çıkarması yapıldı.
Başta…
İl Başkanı Ayhan Salman ve İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu olmak üzere, kurultaya en yüksek katılım sağlayan iller arasında Bursa ön sıralarda yer aldı.
Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam’ın yeniden seçildiği kurultayın divan kurulunda Bursa Kadın Kolları İl Başkanı olarak Gülten Kapıcıoğlu da yer aldı. Ancak, daha çok eski yönetimdeki isimlerin olduğu Merkez Karar ve Yönetim Kurulu listesinde Bursa’dan kimsenin yer almaması dikkat çekti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasında Amerikalı 2 bakana yaptırım uygulanacağını açıkladığı kurultayda ilgi gören isimlerden biri de AK Parti Bursa eski Milletvekili Bennur Karaburun’du.
Milletvekili arkadaşlarıyla görüşmeler yapan Karaburun salonda Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile bir araya gelip sohbet etti.