Eski bakanların hafta sonu mesaisi… Mehmet Müezzinoğlu Edirne’de, Faruk Çelik Bursa’da birikimi paylaşımı yaptılar

HAKAN ÇAVUŞOĞLU MFARUK ÇELİK MEHMET MÜEZZİNOĞLU HAFTA SONU
HAKAN ÇAVUŞOĞLU MFARUK ÇELİK MEHMET MÜEZZİNOĞLU HAFTA SONU

Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu cuma akşamından geldi ve dolu dolu programlarla hafta sonu geçirdi. Yalnızca cumartesi öğleden sonra İstanbul’a gidip döndü.
Bursa’da parti programları yanında, İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman. Emniyet Müdürü Osman Ak’la birlikte Erzurum Valisi Seyfettin Azizoğlu’nun babası Hamdi Azizoğlu’nun cenaze törenine katıldı.
Cenaze namazına yetişemeyen Gıda Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Faruk Çelik ise mezarlıkta tabuta omuz verenler arasındaydı.
Hafta sonunu son zamanlardaki yoğunluğuyla geçiren Çelik, sivil toplum örgütleriyle bir araya gelirken, kısa adı KADEM olan Kadın ve Demokrasi Derneği Bursa İl Temsilciliği’nin konuğu olarak bilgi ve birikim paylaştı.
Benzer paylaşımı…
Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Mehmet Müezzinoğlu hafta sonu Edirne’de yaptı. Bursa öncesi bir dönem Edirne Milletvekili olan Müezzinoğlu’nun ziyareti, Edirne yerel gazeteleri tarafından “Edirne’ye kırgın mı?” sorularıyla yansıtıldı.
Özellikle…
Yerel basınla sohbette söyledikleri dikkat çekiciydi:
“Vatandaşın kapısını çalmak için rozete gerek yok. Gönül kapısı yeter. Edirnelilerin bendeki yeri ayrı. Bizim de Edirnelilerden beklentilerimiz var. Yaptıklarımızın takdir görmesini bekliyoruz.”