MHP’de düğün var… Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz Bursa damadı oluyor

ÜLKÜ OCAKLARI GENEL BAŞKANI OLCAY KILAVUZ VE DEVLET BAHÇELİŞu bir gerçek ki, herkesin bir kader çizgisi var. Aynı şekilde, herkesin bir de kısmeti var ve günü, saati geldiğinde hiç beklenmedik anlarda kısmet kuralı kendiliğinden işliyor.
Nitekim…
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi yöneticilerinden Abdülkadir Biber genç yaşında aort damarı yırtılması ve kalp krizi sonucu yaşamını yitirince adına Kestel ilçesine bağlı Barakfaki İlköğretim Okulu’nda kütüphane oluşturuldu.
Kütüphanenin açılışı için 11 Nisan 2013’te Kestel’e gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz, çok sevdiği çalışma arkadaşı rahmetli Abdülkadir Biber’in evini de ziyaret etti ve başta babası Muammer Biber ile annesi Emine Biber olmak üzere aileye başsağlığı diledi.
Ardından…
Hep birlikte Barakfaki’deki kütüphane açılışına gidildi.
İşte…
Bu ziyaret sırasında Olcay Kılavuz ile rahmetli Abdülkadir Biber’in kız kardeşi Kadriye Biber arasında arkadaşlık oluştu. O arkadaşlık şimdi evliliğe dönüşüyor.
Çünkü…
Bu akşam Kestel Belediyesi Merkez Düğün Salonu’nda kına var. Hafta sonu da Ankara’da düğün olacak. Düğüne MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de katılması bekleniyor.