Yeniden kurulan Anavatan’da İl Başkanı Zafer Maden yönetimi belirledi, Çelebi açılışa geliyor

Demokrat Parti ile birleşerek kapanan Anavatan Partisi siyasete döndü. İbrahim Çelebi’nin genel başkanlığında yeniden kurulan Anavatan’ın Bursa İl Başkanı olarak geçen ay Zafer Maden atandı. Maden ayrıca MKYK Üyesi olarak da görevlendirildi.
Atamanın ardından…
Zafer Maden yeni isimlerden oluşan Anavatan Partisi Bursa İl Yönetim Kurulu listesini hazırladı. Listede Ali Bayram başkan yardımcısı, Arzu Partal sekreter, Cemalettin Ceylan muhasip olarak yer aldı.
Yönetim kurulunda şu isimler var:
Nedime Ekinci, Mehmet Gündüz, Abdullah Güler, Mustafa Aslan, Muzaffer Ay, Bekir Özcan, Can Kaya, Mahmut Gül, Murat Öztürk, Hüseyin Kızıltepe, Nurullah Güvercin.
Yanı sıra…
İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na Orhan Küçükkaya getirilirken, Neslihan Özer de İl Kadın Kolları Başkanı oldu.
Ayrıca…
Yeniden siyasete dönen Anavatan’da Osmangazi’ye Hidayet Akbal atandı. Yıldırım’da Hayrullah Atalay ve İznik’te Davut Batur ilçe başkanı olarak görevlendirildi.
Bu arada…
Anavatan Partisi İl Başkanı Zafer Maden, partinin il başkanlığı için Gençosman’da PTT binasının karşısında DSP’nin alt katını tuttu. Açılışı ise yarın saat 13.00’te Anavatan Genel Başkanı İbrahim Çelebi yapacak.


Maden’den eskilere sitem

Yeniden kurulan Anavatan Partisi İl Başkanı Zafer Maden partinin eskilerine sitem etti. Temas kurduğu eskilerin soğuk durduğunu söyleyen Maden, bazılarının işleri bozulacağı korkusuyla katılmadığını öne sürdü.