Basketbol milli hakemi İbrahim Zeytingöz’ün 8 yaşındaki torunu İbrahim futbol yorumlarıyla Lig TV’nin yıldızı oldu

Lig TV’de pazartesi akşamları ekrana canlı yayınla gelen ve Şansal Büyüka’nın sunduğu, Mustafa Denizli’nin de daimi konuk olduğu Pazartesi Gecesi Futbolu adlı bir program var.
Seyircili olarak yayınlanan programda Mustafa Denizli yorumlarıyla hem gecenin maçını, hem de o haftanın futbol değerlendirmesini yapıyor, ünlü konuklar da futbol söyleşilerine katılıyorlar.


Bu programda…
3 haftadır ekrana gelen 8 yaşında bir konuk var: İbrahim.
Stüdyoda seyircilerin arasında ön sırada oturan Küçük İbrahim, sahip olduğu futbol bilgisi ve futbol öngürüsüyle hem stüdyo konuklarını, hem de ekranlarının başında programı izleyenleri kendisine hayran bırakıyor.

Bir kere…
Türkiye Süper Ligi’nin hem tüm takımlarının idari, teknik ve oyuncu kadrolarını biliyor, takımların maçlarıyla ilgili yorumların yanında çok çarpıcı tahminler yapıyor. Tahminlerinin de hep tuttuğu görülüyor.

Dahası…
İngiltere’nin Premier Ligi takımlarının hepsinin kadrolarını o hafta kimlerin sakat, kimlerin cezalı olduğu için oynayamayacakları ayrıntısına kadar biliyor.

Hatta…
Bazen İngiltere’de takım tertiplerinin hatasına kadar söyleyebilecek bilgiye sahip.

Yine…
Türkiye’de Bank Asya Ligi olarak oynanan ikinci lig maçları hakkında da ayrıntılı bilgisi var.

Öyle ki…
Küçük İbrahim tüm bu maçlara yönelik değerlendirmeleri, yorumları, tahminleri, öngörüleriyle Lig TV’nin yeni yıldız yorumcusu oldu.

İşte…
Ekranlarda her hafta milyonları kendine hayran bırakan 8 yaşındaki İbrahim Zeytingöz programa Bursa’dan katılıyor.
TED Bursa Koleji ikinci sınıf öğrencisi olan İbrahim Zeytingöz, soyadından da anlaşılacağı gibi, Bursa’nın yakından tanıdığı bir ismin; yıllarca basketbol milli hakemi olarak spora hizmet veren, Bursa markaları arasına soktuğu Seda Yemek Sanayii’nin kurucusu İbrahim Zeytingöz’ün torunu.

Gördüğümüz kadarıyla…
Gözde-Barış Zeytingöz çiftinin oğlu olan 8 yaşındaki İbrahim Zeytingöz’ün şöhreti futbol camiasında her hafta daha da yayılıyor.
Bizler de dedesi ve babasını tanıyanları olarak İbrahim’i gururla izliyoruz.