CHP’de gençlik hareketi… Mudanya’da atama yapıldı, Yıldırım’da da yönetimi yenilendi

Son dönem Bursa siyasetinde dikkat çeken siyaset çalışmalarıyla gündeme gelen Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları ilçelerdeki gençlik kolu yapılanmalarını sürdürüyor.
Bu kapsamda…
CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Sezgin Tıkıl başkanlığında CHP Mudanya İlçe binasında yapılan İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu toplantısında, Mudanya için de atama yapıldı.
Toplantı sonrası CHP İl Gençlik Kolları Sekreteri Levent Yılmaz’ın yaptığı açıklamaya göre M. İlker Arslan başkanlığında oluşturulan CHP Mudanya İlçe Gençlik Kolu yönetim kurulunda Gökhan Türkyılmaz, Cuma Dursun, Betül Kaynar, Fatoş Nil Cimşitoğlu, Özhan Doğruel, Caner Adak, Erdem Onur Atlas, Ayşegül Giray yer aldılar.
Toplantıda…
Yeni oluşturulan CHP Mudanya İlçe Gençlik Kolu’na yeni dönem için çalışma programı verilirken, seçim hazırlıkları da gençlik kolu düzeyinde başlatıldı.
Aynı toplantıda…
CHP Yıldırım İlçe Gençlik Kolu Başkanı Alişan Kılıç’ın isteği üzerine yönetim kurulu değiştirildi.
Buna göre…
Ahmet Kaya, Gökhan İmren, Murat Erbaş, Kadir Değer, Pınar Yalman, Yağmur Canpolat, Okan Aslan, Cenk Can Yılmaz yeni dönem için CHP Yıldırım İlçe Gençlik Kolu yönetimini oluşturdular.
Bu arada…
Bursa’daki en faal gençlik kolları çalışmalarına imza atarken geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde Sedat Akar’ın istifasıyla boşan Osmangazi ile Gemlik için yapılacak atamaların da 12 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek yönetim kurulu toplantısına bırakıldığı açılandı.

İlgili Reklamlar