MHP’den Bursa ekonomisi atağı… 3 genel başkan yardımcısı 2 gün sorun dinleyip çözüm yollarını anlatacak

Türkiye yavaş yavaş seçime gidiyor… Gerçi, muhalefet partileri ve bazı çevreler bu yıl sonbaharda bir seçim bekliyorlar ama o olmasa bile bir yıl sonra, yani Temmuz 2011’de genel seçim yapılması gerekiyor.
O nedenle…
Siyasi partilerde seçim hazırlıkları da başladı.
Nitekim…
Harekete geçip ilk adımı atan partilerden biri Milliyetçi Hareket Partisi oldu.
Bu kapsamda…
MHP Genel Merkezi’nin organizasyonuyla, genel başkan yardımcıları Prof. Dr. Münir Kutluata, Prof. Dr. Mithat Belen ve eski Sanayi Bakanı Ahmet Kenan Tanrıkulu iki günlük özel bir programla Bursa’ya geliyorlar.
MHP’nin 3 genel başkan yardımcısının 11-12 Haziran tarihlerindeki iki günlük Bursa programı iki ayrı bölümden oluşuyor.
Birincisinde…
Genel başkan yardımcıları Bursa’nın ekonomik röntgenini çekmek amacıyla, ekonomiyle ilgili kuruluşlarla görüşmeler yapacaklar. Başta Ticaret ve Sanayi Odası olmak üzere Marmarabirlik gibi üretici kurumları ve SİAD’ları ziyaret edecekler.
Ziyaretlerde…
Yaşanan ekonomik sorunlar birinci ağızdan dinlenip, seçim beyannamesinde değerlendirilmek üzere rapor haline getirilecek.
İkincisinde…
MHP genel başkan yardımcıları SİAD başkan ve yöneticilerinin yanı sıra, MHP’nin ilçe başkanları ve temsilcileriyle yemekte buluşacaklar.
11 Haziran 2010 Cuma akşamı saat 20.00’de Çekirge Kervansaray Termal Otel’de gerçekleştirilecek yemekli toplantıda Prof. Dr. Kutluata, Prof. Dr. Melen ve Tanrıkulu katılımcılara “Türkiye ekonomisindeki sorunlar ve çözüm yolları” başlığı altında, ekonomik sorunlara MHP’nin bakışını ve yaklaşımını anlatacaklar.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]