Bursa’nın yükselen değeri Dağ-Der’de Erkan Aydın, güçlü yönetimle yola devam vizesi aldı

Her fırsatta tekrarlıyoruz… Kamuoyunun kısa adıyla Dağ-Der olarak bildiği Orhaneli, Keles, Harmancık, Büyükorhan Yardımlaşma ve Kültür Derneği’ni diğer yöre derneklerinden ayıran çok özel bir fark var:
Sosyal aktivitesinin yanında, gözden uzak kaldığı için unutulmuş geniş bir kitleyi temsil etmesi.
Öyle ki…
Bursa kent merkezinin başının üstünde yükselen Uludağ’ın öbür tarafındaki bu 4 ilçede yaşayan insanların seslerini duyurabilecekleri, isteklerini iletebilecekleri, sorunlarına çare arayabilecekleri Dağ-Der’den başka bir platform yok.
Bu da…
Dağ-Der’i Bursa’nın yükselen değeri haline getiriyor.
İşte…
Omuzlarında böylesine ağır bir yük ve sorumluluk bulunan Dağ-Der kurulduğu günden beri görevini ve sorumluluğunu yerine getirebilmek, bölgesindeki insanları temsil edebilmek için sürekli yükselen bir performansla çaba harcıyor.
Son dönemde Erkan Aydın başkanlığında yöre insanına sahip çıkan yönetim anlayışını bir adım daha ileri götüren ve güç bakımından Bursa’nın en büyük derneği olan Dağ-Der’in hafta sonunda genel kurulu vardı.
Kongrede…
2.5 yıllık dönemini anlatan Erkan Aydın, yeni dönemde de dağ bölgesine hizmet için vize alırken, bu amaca yönelik güçlü bir yönetim kurulu da oluşturdu.
Tahtakale’de aynı zamanda kültür merkezi olacak dernek binasının bitirilmesi hedeflenen yeni dönemde Dağ-Der’i bir adım daha ileriye götürecek yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor:
Erkan Aydın (Başkan), İsmail Fedai, Hüseyin Koçak, Selami Acar, Fethi Yıldız, Mustafa Basrık, Mustafa Bay, Mustafa İlham, Mehmet Can, Rıdvan Erim, Ramazan Narin, İhsan Aydın, Recep Koçdemir, Firdevs Ferik, Yılmaz Taşdemir, Ahmet Korkmaz, Necdet Akdeniz, Esra Öztürk Kuyu, Ramazan Gülhan, Hüseyin Sağdıç, Mehtap Patmaklı, Süleyman Çakır, Alper Yaldız, Ramazan Bozkurt, Reşat Karış, Ramazan Tekkeş, Mustafa Ak, Ahmet Korkmaz, Ahmet Aydın, Hasan Hüseyin Tuncel, Kamil Yılmaz.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]