Aramızdan yetişen değerler… Kick box karşılaşmalarının vazgeçilmez seslendiricisi Bursalı Bilgehan Demir

Zaman zaman bu sayfalarda aramızdan yetişen değerlere yer veriyoruz. Bazen tanıdığımız ve bildiğimiz bir ismi gündeme geldiğinde paylaşıyoruz, bazen duyduklarımızı aktarmaya çalışıyoruz.
Ama…
Sonuçta, Bursa’dan yetişen tüm değerlere büyük bir sevgi ve saygı duyuyoruz. Şu anda yaşam mücadelelerini sürdürdükleri yerlerde o değerlerle gönül bağı kurmaya çalışıyoruz.
İşte…
Böyle bir genç değeri bize, yakın arkadaşı olan sevgili Melih Ünal anımsattı: Bilgehan Demir.
İsim olarak ilk söylendiğinde hemen anımsanmıyor olabilir. Babası yıllarca Bursa’da Milli Eğitim Başmüfettişi olarak görev yapan Bilgehan Demir, gençliğini bu kentte yaşayan biri olarak Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi Bölümü’nü bitirdi.
Sonra…
Bursa’da kurulan ve önce tüm Türkiye’ye yayın yapan, sonra da uydu aracılığıyla dünyaya açılan Flash Televizyonu’nda program sunuculuğu ve seslendirme yaptı.
Ardından…
Bursa radyoları Kanal16 ve Bursa FM’de programcı ve sunucu olarak çalıştı.
Buradan…
Futbol ligi maçlarının yayınlandığı dönemde direkt olarak Cine 5’e gitti. Özellikle Galatasaray’ın UEFA Kupası’nı kazandığı süreçte saha içi röportajların heyecanlı ve coşkulu sesi olarak dikkat çekti.
Şimdilerde…
Fox TV’nin en çok izlenen programları arasında ilk sıralarda yer alan kick box karşılaşmalarının vazgeçilmez seslendiricisi olarak sporseverlere sesleniyor.
Görüntüsüyle ekrana gelmese bile, heyecanlı ve coşkulu sesiyle gönülleri fethediyor, kick box maçlarına ayrı bir heyecan ve hava katıyor.
İşte…
Aramızdan yetişen ve başarıya giden yolu kendi çabalarıyla açan bir değer olan Bursalı Bilgehan Demir bu akşam hemşerilerinin karşısına çıkıyor.
Çünkü…
Uludağ Üniversitesi’nin gelenekselleşen etkinliklerinden biri olan ve öğrencilerin oylarıyla belirlenen Uludağ Üniversite 6. Medya Ödülleri törenini sunacak.
Uludağ Üniversitesi Fethiye Kültür Merkezi’nde bu akşam saat 20.00’de başlayacak töreni Bilgehan Demir açısından daha da özel kılan bir durum var. O da, sunuculuğu üstlenmesinin yanı sıra, aynı zamanda yarışmacı olması.
Aramızdan yetişen genç değerlerden Bilgehan Demir’in ayrıca www.bilgehandemir.com adresinde bir de internet sitesi var.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]