Türkiye’nin en büyük kongre-kültür merkezi: Merinos kapılarını Su Sempozyumu ile açıyor

Bugüne kadar gündeme Türkiye’nin en büyük kongre-kültür merkezi olarak inşaatına başlanması ve inşaatın başlangıç planlamasının çok üstünde maliyetlere ulaşması gibi konularla ve bunlara dayalı spekülasyonlarla geldi.
İşte…
Bütün bu spekülatif haberler artık geride kaldı.
Çünkü…
Atatürk Merinos Kongre ve Kültür Merkezi inşaatı tamamlandı ve Türkiye’nin en büyük kongre,kültür merkezi kapılarını pazartesi günü Bursa 2. Su Sempozyumu ile açacak.
22 Mart Pazartesi günü başlayıp 24 Mart Çarşamba günü sona erecek sempozyumun organizasyonunu Burkon adlı turizm ve kongre organizasyon firması üstlendi.
Programa göre…
Pazartesi günü saat 10.30-12.00 arası yapılacak açılış konuşmalarının ardından sempozyum oturumları B Blok’taki A ve B salonlarında paralel toplantılarla gerçekleştirilecek.
Bin kişinin katılacağı sempozyumun ilk oturumunda ise Bursa su kaynakları ve iklim değişikliğine etkileri ele alınacak. İlk oturum, DSİ Bölge Müdürü olarak 30 yılını Bursa’nın su kaynaklarının değerlendirilmesine adayan ve 1994-1999 döneminde de Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yapan Erdem Saker başkanlığında gerçekleştirilecek.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]