Devlet Bakanı Çelik el koydu, Anadolu Jet Yenişehir’den uçuşları gündemine aldı

SunExpress’in şok bir kararla Yenişehir Havaalanı’ndan yaptığı Erzurum, Trabzon, Antalya tarifeli uçak seferlerini iptal ettiğini Bursalılar buradan, yani ahmeteminyilmaz.com’ dan öğrendiler.
Bizim…
Cuma akşamı verdiğimiz, aynı gece Line TV’de yorumladığımız haberi yerel gazeteler pazar günü manşetlerine taşıdılar.
Ardından…
Devlet Bakanı Faruk Çelik, yolcu sorunu olmamasına karşın SunExpress’in seferleri iptal etmesine el koydu. Bugün de, Türk Hava Yolları yönetimiyle görüşerek seferlerin devam etmesini, çünkü uçakların doluluk sorunu yaşamadığını söyledi.
Bunun üzerine…
Türk Hava Yolları Yönetimi de konuya hassasiyet gösterdi. THY, ortak olduğu kuruluş SunExpress yerine, bu kez de bir başka ortaklığı Anadolu Jet’in gündemine Yenişehir’i aldı ve Erzurum, Trabzon, Antalya uçuş planlamasının ilk hazırlıklarına başladı.
Karar…
Anadolu Jet tarafından çarşamba günü bir sonuca bağlanacak.
Bu arada…
Devlet Bakanı Faruk Çelik yaptığımız görüşmede, “Biz Yenişehir Havaalanı’ndan daha çok yere uçak seferi yapılması için uğraş veriyoruz. Buna karşın, SunExpress’in kararını anlayamadım. Bu kararı Bursa’ya haksızlık olarak görüyorum. Bunun için de konuyu THY gündemine taşıdım. Şimdi Anadolu Jet’ten haber bekliyoruz” dedi.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]