25 yıllık mühendise en özel görev: Büyükşehir’de liyakatli atama

Haberi… Meslektaşımız İhsan Aydın salı günü Olay’daki köşesinden duyurdu. Büyükşehir Belediyesi’nde Fen İşleri Daire Başkanı Hakan Bebek görevden alındı, yerine Tarihi Kültürel Miras Şube Müdürlüğü’nde görevli Hatice Esra Çetintaş atandı.
Çetintaş…
25 yıldır Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapan ODTÜ mezunu inşaat mühendisi. Fakat bugüne kadar sorumluluk verilmemiş, düz mühendis çalıştırılmış. Hatta, “içine sinmeyen bazı raporları imzalamadığı için Tarihi Kültürel Miras Şube’ye gönderildiği” kulağımıza geldi.
Artık…
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı olarak Altınova Mahallesi’ndeki ek binada görev yapacak. Bu atama da, “liyakatli” bulundu.
Çetintaş’ın bir özelliği de…
CHP’nin eski genel başkanı ve eski Dışişleri Bakanı Hikmet Çetin’in yeğeni olması. Bozbey’in görevi devraldığı gün de dostları Yetkin-Müberra Akgün kardeşlerle Büyükşehir tarihi binasındaki kutlamadaydı.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]