Mesaj Tophane’den: Tarihin başkenti Osmangazi geleceğin öncü kenti

AK PARTi OSMANGAZi iLÇE BAŞKANI ADNAN KURTULUŞ MUSTAFA DÜNDAR BELEDiYE MECLiSi ADAYLARI TOPHANE'DEN BURSA'YA MESAJ
AK PARTi OSMANGAZi iLÇE BAŞKANI ADNAN KURTULUŞ MUSTAFA DÜNDAR BELEDiYE MECLiSi ADAYLARI TOPHANE'DEN BURSA'YA MESAJ

İlk toplantı… AK Parti Osmangazi İlçe Başkanlığı’nda yapıldı. Bu toplantıda, dördüncü dönemi için AK Parti Osmangazi Adayı olan Osmangazi Balediye Başkanı Mustafa Dündar’la, 45 kişilik Osmangazi Belediye Meclisi’nin AK Parti adayları bir araya geldiler.
Sabah…
AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Adnan Kurtuluş adayları Tophane’de topladı. Topluca Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi ile Bursa’yı fetheden oğlu Orhan Gazi’nin türbelerini ziyaret ettiler.
Ekibin…
Tophane Saat Kulesi’nden çekilen ve tarihi bölgeden bakıp modern kenti arkasına alan fotoğrafı görünce AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Adnan Kurtuluş’u aradık.
Önce durum tespiti yaptı:
“Osmangazi’de tecrübeli belediye başkanımız Sayın Mustafa Dündar’ın üçüncü dönemi bitiyor, dördüncü dönemi 31 Mart’ta başlayacak.”
Şunu anımsattı:
“Tecrübeleriyle; Osmangazi’ye çok büyük spor tesisleri, Soğanlı bölgesinde kentsel dönüşüm, dünyaya örnek Panorama Müze kazandırdı. Sağlık alanları, huzurevi, rehabilitasyon merkezlerine destek verdi, yatırım yaptı.”
Ardından…
“Osmangazi Meydanı açılış için gün sayıyor” dedi ve ekledi:
“Bugün Osmangazi’de yaşayan halkımız da, Osmangazi için çalışanlar da mutlu. Eksikler elbette var. Vatandaşlarımızın haklı talepleri de var. Bunları yine AK Parti belediyeciliği yapacak, Mustafa Dündar’la Osmangazi çok daha güzel bir 5 yıl geçirecek.”
Bu noktada…
60’ı aşkın ilden büyük, Türkiye’nin beşinci büyük ili konumundaki Osmangazi’nin yaşanabilir ve huzurlu ilçe olduğunu vurguladı.
Yeni dönemin ipuçlarını verdi:
“Bu dönem kentsel dönüşümler hayata geçirilecek. Turizmin şahlanacağı bir dönem olacak. Emeklilere, 65 yaş üstüne, öğrencilere, gençlere çok özel projelerimiz var. Yeni kütüphaneler, yeni spor ve aktivite alanlarıyla seçmenimizin karşısına çıkacağız.”
Mesajı da verdi:
“Tarihin başkenti Osmangazi, AK Parti ve Mustafa Dündar’la geleceğin öncü kenti oluyor.”