Bursa’nın en büyük ilçesine yeni yönetim şeması… Osmangazi’de hangi başkan yardımcısı hangi birimlerden sorumlu olacak

31 Mart yerel seçimi sonrası yeni oluşan Osmangazi Belediye Meclisi’nin de yapısını göz önüne alan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar yeni bir organizasyon şeması yaptı.
Şemayla da…
Hangi belediye başkan yardımcısının hangi birimlerden sorumlu olduğu belirlendi
Buna göre…
Birinci Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Erdönmez’e İmar ve Şehircilik, Mali Hizmetler ve Strateji Geliştirme müdürlükleri bağlandı.
Halil Döner yeni dönemde Koordinasyon İşleri ile Çevre Koruma ve Kontrol müdürlüklerinden sorumlu olurken, geçen dönem İmar Müdürlüğü’nden sorumlu Cem Kürşat Hasanoğlu’na bu dönem Kentsel Tasarım, Sosyal Destek ve Kültür İşleri müdürlükleri bağlandı.
Osmangazi Belediyesi’nde Yunus Şahin’e Park-Bahçeler ve Bilgi İşlem; Erkan Albayrak’a Zabıta ve Yapı Kontrol; Beytullah Seferler’e İnsan Kaynakları, Fen İşleri, Tesisler bağlandı.
2 dönem Yenişehir Belediye Başkanlığı yapan Bülent Hamdi Cingil yeni görev yeri Osmangazi Belediyesi’nde Temizlik İşleri, Hukuk İşleri, Teftiş Kurulu’ndan sorumlu olacak. Gülsün Efe’ye Yazı İşleri ve Destek Hizmetleri bağlandı. Gülşah Cebelli Öncel de Basın-Yayın Halkla İlişkiler sorumlusu olarak başkan yardımcılığını sürdürecek.