Mudanya’nın ciddi bir rehabilitasyona ihtiyacı olduğunu söyleyen AK Parti Adayı Dr. Murat Ünal iddialı: Değişim talebini aldık, göreve hazırız

AK PARTİ MUDANYA ADAYI DR. MURAT ÜNAL
AK PARTİ MUDANYA ADAYI DR. MURAT ÜNAL
AK PARTİ MUDANYA ADAYI DR. MURAT ÜNAL

Mudanya’nın Bursa için ayrı bir değeri var. Kentin hava alma yeri olması, İstanbul’a açılan deniz kapısı olması, yıllarca Bursa’nın sayfiyesi olması bunlar arasında sayılabilir.
Günümüzdeki Mudanya ise geçmişten farklı özellikler taşıyor. Örneğin, yakın zaman öncesine kadar hava karardığında biten yaşam, artık 24 saat sürüyor.
Hatta Bursa’dan geceleri insanlar geliyor.
Nüfus yapısı da dengeleri değiştirecek şekilde değişti, artık kent merkezinden gelen nüfusu var.
İşte…
31 Mart yerel seçimine bu değişen Mudanya görüntüsüyle gidiliyor.
2.5 yıllık AK Parti Mudanya İlçe Başkanlığı sonrası AK Parti Mudanya Adayı olan Dr. Murat Ünal projelerini açıkladığı toplantıda kamuoyundan edindiği izlenimi aktarırken “Mudanya halkı kararını verdi, değişim istiyor. Biz de değişimin talebini aldık ve göreve hazırız” deyip şunu söyledi:
“Büyükşehir Belediye Başkanı ve merkez i hükümeti yok sayıp kendi sırça köşkünde oturarak sorunlar çözülemez. Büyükşehir ve hükümetimizin gücüyle Mudanya’yı gerçek hizmetle buluşturacağız.”
Bu noktada…
Mevcut belediye yönetimini eleştirdi ve “Mudanya’nın en az 5 yıllık çok ciddi rehabilitasyon programına ihtiyacı var” diye ekledi.