Böyle program görülmedi… Hakan Çavuşoğlu Karacabey’de 13.5 saatte 13 programa katılıp seçim çalışması yaptı

HAKAN ÇAVUŞOĞLU 14 MART KARACABEY PROGRAMI
HAKAN ÇAVUŞOĞLU 14 MART KARACABEY PROGRAMI

Zaman zaman tekrarlıyoruz… Hizmet getirmek, vatandaşa yararlı olmak, partisine katkı koymak derdinde olanlar için siyaset zor bir iş.
Hele…
Partinin kamuoyuna yansıyan yüzü ve dili olmuş, siyasi önderlik üstlenmiş, seçimde lokomotif sorumluluğu olanlar için bu zorluk biraz daha fazla.
Önümüzde…
Geçmiş dönem Başbakan Yardımcısı olan, TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı olarak görev üstenen AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nun 14 Mart Perşembe günü Karacabey programı var.
Hem de ne program…
Sabah saat 10’da başlayan ve son etkinliğin başlangıç saati gece 23.30  olarak yazılan bir program hazırlanmış Karacabey’de Çavuşoğlu’na.
Listede 13.5 saatlik süre için tam 13 etkinlik yer alıyor.
O gün…
Cumhur İttifakı adına AK Parti Karacabey Adayı olan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a destek amacıyla Çavuşoğlu’nun seçim çalışması saat 10.00’da sanayi esnafını ziyaretle başlıyor.
Saat 11.00’de Tıp Bayramı nedeniyle Karacabey Devlet Hastanesi’ni ziyaret, saat 12.00’de Karacabey Hemşeri Dernekleri Federasyonu ile toplantı var.
Saat 13.20’de Karacabey Ulucami cemaatiyle buluşma, saat 14.00’te Karacabey Belediyesi’nin 290 araçlık katlı otopark inşaatı temel atma töreni, saat 15.00’te de Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı yazılmış.
Saat 16.30’da Gazi Camii cemaatiyle bir araya geldikten sonra 18.00’de esnaf ziyareti, saat 19.30’da bu kez Fatih Camii cemaatiyle buluşma, saat 20.00’de Karacabey’de yaşayan Mustafakemalpaşalılar Derneği ziyareti planlanmış.
Saat 21.00’de bu kez Karacabey’de yaşayan Dursunbeylilerle buluşma, saat 2.00’de Yeni Mahalle’de Ordulular ziyaüreti programa konmuş.
Saat 23.30’da kahvehane ziyareti sonrası Çavuşoğlu gece yarısı muhtemelen bitkin olarak Bursa’ya doğru yola çıkmış.
Aynı günde 13 seçim çalışması çok ciddi performans gerektiriyor.
Adım attığınız her yerde insanlarla diyalog kuracaksınız, meramınızı anlatacaksınız, gönül yapıp oy isteyeceksiniz, sitemle karşılaştığınızda da ikna edeceksiniz.
Siyasetçinin işi gerçekten kolay değil.