Başkan Aktaş’ın göreve gelişinin yıldönümünde AK Parti Bursa kadrosu İstanbul’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’la bir araya gelip görüştü

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN AYHAN SALMAN ALİNUR AKTAŞ TARIK KÖSE AHMET YILDIZ
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN AYHAN SALMAN ALİNUR AKTAŞ TARIK KÖSE AHMET YILDIZ

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş için son 2 günün ayrı bir önemi var. Çünkü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kararıyla 13.5 yıllık İnegöl Belediye Başkanlığı görevinden ayrılıp Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı olmasının birinci yıldönümü.
Doğal olarak…
31 Mart’taki seçimde AK Parti Adayı olup seçilmek ve planladığı işleri bitirmek istiyor. Bir yandan da, Bursa’yı temsil görevini sürdürüyor.
Örneğin…
AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, İl Kadın Kolları Başkanı Gülten Kapıcıoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Tarık Köse ve Büyükşehir Belediye Meclisi Başkanvekili Ahmet Yıldız’la birlikte İstanbul’a gittiler.
ASSAM İslam Birliği Kongresi’nde Aktaş kürsüye çıkarken, Bursa kadrosu olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ayaküstü de olsa görüşüp bilgi verdiler.
Erdoğan’ın bir kez daha Bursa’ya selam yolladığı görüşme yanında Aktaş cuma günü NTV başta olmak üzere İstanbul’dan yayın yapan bazı televizyon kanallarında program konuğu oldu.