Saadet Partisi’ni kurultaya götürecek kayyum olan Mustafa Kamalak bilgilendirmek için geliyor

Saadet Partisi’nde bugünkü bölünme ya da ayrılma noktasındaki gelişmelerin başlangıcını mahkemenin olağanüstü kurultay kararı vermesi oluşturuyor. Dahası mahkeme partiyi kurultaya götürmek üzere bir de kayyum heyeti oluşturdu.
Kayyum heyeti de, mahkeme kararı doğrultusunda SP olağanüstü kurultayının 17 Ekim 2010 Pazar günü, yani önümüzdeki hafta sonu yapılmasını kararlaştırdı.
Kurultay öncesi de, SP’de genel merkez yönetimini üstlenen kurul tarafından teşkilatları bilgilendirmek üzere 81 ilin tamamında genişletilmiş il divanı toplantıları organize edildi.
Bu kapsamda da…
SP’yi olağanüstü kurultaya götürecek olan kayyum heyetinin başındaki olan Prof. Dr. Mustafa Kamalak 10 Ekim 2010 Pazar günü bilgilendirme amaçlı genişletilmiş il divanı toplantısına katılmak üzere Bursa’ya geliyor.
Toplantı…
Pazar günü saat 15.00’te Gazcılar Caddesi Petek Sokak’ta bulunan Hacısalihoğlu İşhanı’nda faaliyetini yürüten Anadolu Gençlik Derneği Bursa Şubesi’nde gerçekleşecek.
Kurultay öncesinde ve partiden ayrılmaların sonrasında gerçekleştirilecek bu toplantının davetini ise Saadet Partisi Osmangazi İlçe Başkanı Gökhan Gerçek yaptı.

İlgili Reklamlar