Gülben Ergen Bursa konseri için İstanbullu hayranlarına Twitter’dan çağrı yaptı: Bursa’ya konvoy halinde gidelim

Bursa’da son dönem Yeşilşehir’in öncülük ettiği modern kent yaşamı projesi, aynı yerde Sinpaş’ın yürüttüğü yeni halkalarla daha da gelişti ve farklı bir hale geldi.
Projeyi yürüten Sinpaş inşaat tekniği, modern yaşam alanları gibi anlayışlara şu sıralar sosyal buluşma ekliyor.
Bunu da…
Sinpaş Kent Meydanı Konserleri adıyla düzenlediği bir dizi konser etkinliğiyle yapıyor.
Ekim ayında başlayacak konserlerde Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Sertab Erener, Mazhar-Fuat-Özkan gibi sanatçılar Bursalılar’la buluşacaklar. Konserlerin afişleri Bursa caddelerindeki bilbordlara asıldı ve ilgi gördü.
Bu sabah…
İnternette son günlerde giderek daha hızlı yayılan sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki mesajları izlerken, Sinpaş’ın konserlerinde Bursalılar’la buluşacak sanatçılardan biri olan Gülben Ergen’in bir mesajına rastladık.
Dün gece saat 03.00’de girdiği mesajında Gülben Ergen, 2 Ekim’deki Bursa konseri için İstanbullu hayranlarına şöyle çağrı yapıyor:
“2 Ekim’de benimle Bursa konserine gelen varsa arabaları konvoy yapalım desem adım trafik canavarına çıkar ve bu yazdıklarım da delil olarak kullanılır mı?”
Çağırısını şu sözlerle de tartışmaya açıyor:
“Desem ki, mesela hız yok, sükunet çok, şu saatte arabalı vapurda olalım, Twitter’a yazalım, şöyle böyle diye…”
Anlaşılan o ki…
Geniş hayran kitlesine sahip olan ve kalabalık bir fan grubu tarafından izlenen Gülben Ergen 2 Ekim’de Sinpaş’ın Yeşilşehir’in olduğu bölgedeki Kent Meydanı konserine İstanbul’dan kalabalık bir hayran grubuyla ve uzun bir konvoyla gelecek.