MHP de “Referamdumda Hayır” kampanyasını cumartesi günü Mehmet Şandır’la Bursa’dan başlatıyor

Bursa bu hafta sonunu siyaset açısından çok yoğun geçirecek. Çünkü, cumartesi günü iki partinin “Referandumda Hayır” kampanyalarının başlangıcına evsahipliği yapacak.
Bu kampanyalardan biri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun. Cuma akşamından Bursa’ya gelecek olan Kılıçdaroğlu, cumartesi sabahı işadamları, sanayiciler, meslek odaları, sivil toplum örgütleri, akademik odalar, sendikalar, esnaf örgütleriyle kahvaltıda buluşacak.
Öğleden sonra ilçelere gidecek olan Kılıçdaroğlu’nun programında akşam saat 19.00’dan itibaren de Şehreküstü Meydanı’nda büyük bir mitingde Bursalılar’la buluşmak var.
Aynı gün…
Yani cumartesi günü öğleden sonra Kılıçdaroğlu ilçelerdeyken Bursa’da bir başka partinin “Referandumda Hayır” kampanyasının startı verilecek.
Bu kez…
Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Mehmet Şandır, saat 14.00’te MHP Bursa Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı İsmet Büyükataman ile birlikte MHP İl Başkanlığı’nda basın toplantısı yaparak “Bursa için referandumda hayır oyu” kampanyasının startını verecek.
Açıkça söylemek gerekirse…
Kılıçdaroğlu’nun “hayır” kampanyası için hafta sonu Bursa’ya yapacağı ziyaret çok önceden biliniyordu ama MHP’nin programı bu sabah sürpriz oldu.
Bununla birlikte…
MHP’nin Şandır için Bursa’da iki günlük bir program hazırladığını da eklemek gerekiyor.
Bu noktada…
MHP’nin programını hazırlarken CHP’nin Kılıçdaroğlu programıyla çakıştırmamaya özen gösterdiğini, hazırlanan program taslağını incelerken fark ettik. Kılıçdaroğlu ve Şandır bu sayede, aynı saatte farklı yerlerde olacaklar.
İlk gün…
Yani, cumartesi günü basın toplantısının yanı sıra Kapalı Çarşı gezilip Hanlar Bölgesi Birliği ziyaret edilecek. Şandır ve Büyükataman daha sonra Bursa Ziraat Odası’nı ziyaret ettikten sonra 1. Uluslararası İznik Festivali’nin açılışına katılmak üzere İznik’e gidecekler.
Akşam da, Gemlik’te gerçekleştirilecek Türk Boyları Programı’na katılacaklar.
Ardından…
28 Temmuz 2010 Pazar günü Korupark ve As Merkez alışveriş merkezlerinin ziyaretleri programda yer alıyor. Buralarda Bursılılar’la bir araya gelecek olan MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır, öğleden sonra saat 14.00’te MHP Yıldırım İlçe Başkanlığı tarafından Vakıfköy Meydanı’nda düzenlenecek nokta mitingte konuşacak.
Şandır ve Büyükataman daha sonra MHP Yıldırım İlçe’yi ziyaret edecekler ve iki günlük program burada sona erecek.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]