Yazıcı büyük düşünüyor… Bursaspor Şehreküstü’de 100 bin kişiyle miting gibi şampiyonluk kutlaması planlıyor

Gerçek bir futbol devrimi gerçekleştirip lig tarihinin beşinci, Anadolu’nun ikinci şampiyonluğuna ulaşan Bursaspor, şampiyonluk kutlaması için de eşi benzeri görülmemiş bir organizasyon planlıyor.
Gerçi…
Henüz resmi bir program yok.
Fakat…
Kupa törenindeki muhteşem tablonun Bursa’nın potansiyelini ortaya çıkardığını gören Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, şampiyonluk kutlamasının daha da görkemli olması için kolları sıvadı.
Büyük düşünen Başkan Yazıcı’nın hedefinde, öncelikle Bursa’ya yakışacak, sonra da hem unutulmayacak ve hem de herkese örnek olacak bir şampiyonluk kutlaması var.
Bu nedenle…
Şehreküstü Meydanı’nda miting gibi bir şampiyonluk kutlaması üzerinde duruluyor.
Eğer plan gerçekleşirse…
Seçim dönemlerinde siyasi parti mitingleri ile dolup boşalan Şehreküstü Meydanı bu kez de Bursaspor Şampiyonluk Mitingi’ne evsahipliği yapmış olacak.
En az 100 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanan ve Bursaspor Mitingi gibi görülen bu kutlama içinde, ülkenin en önemli sanatçılarının katılacakları muhteşem bir konser de tasarlanıyor.
Şehreküstü’deki büyük şampiyonluk kutlamasının tarihini belirlemek ve organizasyonuyla ilgili görüşmeler için Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’nın önümüzdeki günlerde Bursa Valisi Şahabettin Harput ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile görüşmeler yapması bekleniyor.
Doğrusu…
Şehreküstü Meydanı’na bir ucu Çatalfırın’a, bir ucu çarşıya, bir ucu Kent Meydanı’na, bir ucu da Haşim İşcan Caddesi’nin ortasına uzanacak en az 100 bin kişinin katılacağı Bursaspor Mitingi havasındaki muhteşem bir şampiyonluk kutlaması da Bursa’ya çok yakışır.
Böyle bir organizasyonun tasarım halinde olması bile insanı heyecanlandırıyor.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]