Emine Örnek Koleji Anasınıfı 6 yaş grubu öğrencilerine teşekkürler

Bursa’nın internette dünyaya açılan penceresi olarak çalışan ve halen en çok tıklanan haber portalı özelliğini taşıyan www.gündem16.com internet sitesinin haberlerini sürekli takip edenler arasındayız.
Bugün de Gündem16′nın manşetleri arasında, “Miniklerden ünlü simalara jest” başlıklı ve CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel ile Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı dostumuzun fotoğraflarının yer aldığı bir haber dikkatimizi çekti.
Haberde…
“Emine Örnek Koleji Anasınıfı 6 yaş grubu öğrencilerinin Bursa’nın önde gelen isimlerini resimlere taşıdığı ‘Gelecek Biziz’ konulu sergi CHP Bursa milletvekili Kemal Demirel ile Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı ve öğrenciler tarafından açıldı. Korupark’ta açılan sergi öncesi miniklerin dans ve gösterileri ilgiyle izlendi” ifadesinin ardından şu bilgiye yer veriliyordu:
“Yoğun ilgi gösterilen sergide Emine Örnek Koleji Anasınıfı 6 yaş grubu öğrencileri, Vali Şahabettin Harput, CHP Bursa Milletvekili Kemal Demirel, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursaspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Bursa Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nuri Kolaylı, gazeteci yazar Ahmet Emin Yılmaz, İşadamları ve belediye başkanları gibi Bursa’nın önde gelen isimlerini resimlere taşıyarak büyük beğeni topladılar.”
Haber de bir de fotoğraf galerisi yer alıyordu. O galerideki fotoğraflara bakarken de kendi fotoğrafımıza yapılmış resim çalışması ile karşılaştık.
Doğrusu istenirse…
Ham haberi okurken, hem de küçücük bir çocuğun bizi resmetmesi fotoğrafına bakarken çok duygulandık.
O nedenle…
Emine Örnek Koleji Anasınıfı öğrencileri ve onları yetiştiren öğretmenleri adına okulun kurucusu Emine Örnek Hocamıza çok teşekkür ediyoruz.
Davetiyesinin bir karışıklığa geldiği için bize ulaşamadığını düşündüğümüz bu çok güzel ve bize göre çok anlamlı sergi için emeği geçen herkesi kutluyoruz.
Çok uzun yıllardır tanıdığımız, Bursa eğitimine yaptığı katkıları göğsümüz kabararak izlediğimiz Emine Örnek Hocamız farkını her fırsatta gösteriyor.
Emine Örnek’in başarılarıyla bir Bursalı olarak gurur duymamak elde değil.