CHP’ye moral geldi… Katılımlar sürerken, Osmangazi Gençlik Kolları da mahallelere çıkmaya başladı

Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkan olmasıyla birlikte Cumhuriyet Halk Partisi’nde esmeye başlayan mutluluk rüzgarları parti örgütünü hem cazibe merkezi haline getirdi, hem de harekete  geçirdi.
Nitekim…
Hafta içinde CHP İl Başkanı Gürhan Akdoğan’ın organizasyonuyla CHP’ye iki ayrı toplu katılım gerçekleşti. CHP üyesi olarak rozet takan gruplardan ilki avukatlardan oluşurken, ikinci grupta sanayici ve işadamları yer alıyor.
Katılımlar sürerken…
Bir başka halka açılma etkinliği, CHP Osmangazi İlçe Başkanı Zafer Ekici’nin koordinasyonuyla Osmangazi Gençlik Kolları’ndan geldi.
Bir anlamda…
Sedat Akar başkanlığındaki CHP Osmangazi Gençlik Kolları siyaseten sahaya çıkmış oldu.
Bu kapsamda…
Gençlik kolları mahallelerde, gençleri CHP’de siyaset yapmaya davet eden toplantılar düzenliyor.
Hatta…
Toplumla buluşma amaçlı toplantıların ilki Panayır Mahallesi’nde yapıldı ve geçmiş yıllarda Genç Parti için çalışan bir grup CHP’ye katıldı.
Çok kalabalık bir ortamda gerçekleşen gençlik kollarının Panayır Mahallesi etkinliği, sonraki çalışmalar için de moral oldu.
Nitekim…
Panayır toplantısı sonrası mesaj yayınlayan CHP Osmangazi Gençlik Kolları Başkanı Sedat Akar, toplanan kalabalık nedeniyle duydukları heyecanı dile getirirken, diğer mahallelerde de bu etkinlikleri sürdüreceklerini açıkladı.

İlgili Reklamlar