Saadet boş durmuyor… Osmangazi’de 70 kişilik ekiple “Köylümüzü dinliyoruz” taraması yapıldı

Seçim olsun ya da olmasın hiç fark etmiyor… Saadet Partisi teşkilatları siyasetin karıncaları anlayışıyla dört mevsim, hatta neredeyse 24 saat siyaset çalışması yapmayı sürdürüyor.
Bu uğurda…
Her yere ayak basıyorlar, her kapıyı çalıyorlar, her yere ulaşmaya büyük özen gösteriyorlar.
Bir yandan kentlerde mahalle çalışmaları yapıyorlar. Üstelik bu mahalle çalışmalarını ev ziyareti boyutuna taşıyıp mahalleliyle özel sohbetler aşamasına kadar götürdüler.
Bir yandan esnafı dolaşıp hem “yanınızdayız” mesajı veriyorlar, hem siyaset çalışmalarına altyapı oluşturacak şekilde ekonomik durum tespiti yapıyorlar.
Nitekim…
Geçtiğimiz hafta Osmangazi ve Yıldırım teşkilatları eşzamanlı olarak esnaf anketi yaptılar. Bu ankette elde edilen sonuçlar yakın bir süreçte açıklanacak.
Yanı sıra…
Saadet Partisi Osmangazi İlçe teşkilatı dün çok daha özel bir çalışma gerçekleştirdi.
SP Osmangazi İlçe Başkanı Gökhan Gerçek önderliğinde aynı anda 70 ekiple yapılan “Köylümüzü dinliyoruz” taraması, slogandan da anlaşılacağı gibi köylere yönelik bir çalışma.
Bu çalışmayla…
SP ekipleri aynı anda Osmangazi’nin tüm köylerine ulaşarak köylünün içinde bulunduğu durum araştırması yaptılar. Bir anket şeklinde hazırlanan çalışmadan çıkan sonuçlar da, öncekilerde olduğu gibi hem Saadet’in siyaset çalışmasının en önemli altyapı argümanlarını oluşturacak, hem de “İşte köylümüzün durumu” başlığı altında sonuçlar kamuoyuyla paylaşılacak.