Bursaspor’un genç yıldızları Sercan, Volkan ve Ozan’a lig bitiminde milli takımla Amerika yolu gözüküyor

Turkcell Süper Ligi’nin sonuna doğru yaklaşıyoruz. Şampiyonluk yarışında Bursaspor ile Fenerbahçe artık baş başa kaldı.
Ligin bitimine 3 hafta kala Fenerbahçe’nin önünde Eskişehirspor, Ankaragücü ve Trabzonspor maçları var. Ama Ankaraspor maçını hükmen kazanıp 3 puanı oynamadan cebine koyacak olan Bursaspor’un önünde yalnızca Kayserispor ve Beşiktaş maçları var.
Üstelik…
Hiçbir iddiası kalmayan iki takımla da Bursaspor kendi sahasında ve muhteşem taraftarı önünde oynayacak.
O bakımdan…
Fenerbahçe’nin 1 puan öne geçmesine karşın, ligin son haftalarının daha çok gelişmelere ve çalkantılara gebe olduğu ortada.
İnancımız o ki…
Bursaspor şu an için sahip olduğu avantajı değerlendirecek ve Fenerbahçe’nin puan kaybetme olasılığı yüksek maçları nedeniyle de ligi şampiyonluk kazanacak beşinci takım olarak bitirecek.
Daha açık söylemek gerekirse…
Timsah’ı şampiyonluk yürüyüşünde çelmelemek için türlü atraksiyonlara girenlerin hesapları tutmayacak ve Bursaspor hak ettiği şampiyonluğa ulaşıp Türk futbolunun kendini derleyip toparlamasını da sağlayacak.
Bursa olarak bunu çok istiyoruz ve hazırız.
Böylesine güzel bir süreçte Bursaspor oynadığı futbolla da gönülleri fethediyor. Pazar akşamından beri taraflı-tarafsız tüm yorumcular, bir yanda Fenerbahçe Teknik Direktörü Daum’un “Son haftalarda güzel futbol beklemeyin” açıklaması karşısında Bursaspor’un oynadığı muhteşem futbolu konuşuyorlar.
İşte…
Herkesin gönlünü fetheden bu futbol güzelliği içinde Bursaspor’un bu yıl Türk futboluna armağan ettiği 3 de genç yıldızımız var.
Sercan Yıldırım, Volkan Şen, Ozan İpek oynadıkları güzel ve etkili futbolun yanı sıra, ligin en hızlı ve becerikli forvetleri olarak da daha şimdiden hafızalara kazındılar.
Nitekim…
Türk Milli Futbol Takımı Teknik Direktörlüğü’ne getirilen dünyaca ünlü hoca Hiddink, şu sıralarda yeni milli takım için çalışırken bizim genç yıldızlarımızı da gözlem altına almış durumda.
Dahası…
İstanbul’dan, Futbol Federasyonu çevrelerinden Bursa’ya ulaşan haberlere bakılırsa, Hiddink’in oluşturmakta olduğu geniş tabanlı aday kadro içinde Bursaspor’un genç yıldızları Sercan, Volkan ve Ozan da olacaklar.
Hatta…
Bu futbolcular için, “Ligin bitmesinden üç gün sonra milli takımla birlikte Amerika turnesine gidecekler” deniyor.
3 genç futbolcu için bu denli iddialı şekilde milli takım aday kadrosu sözü edilirken Bursaspor açısından bir sürpriz daha bekleniyor.
Yine…
Gelen haberlerde, milli takımda yeni bir defans arayışları doğrultusunda çalışma yapan Hiddink’in Bursaspor’un kaptanı Ömer ile genç stoperi İbrahim’le de yakından ilgilendiğini, ikisinden birinin aday kadroya alınabileceği konuşuluyor.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]