Siyasetten yararlı bir kampanya daha: DP’li gençler kan bağışı yapıyor

Siyasetin öncelikli amacı toplumun sorunlarına çare bulmak. Ama günümüzün siyaset anlayışında toplumun sorunlarını konuşuyormuş gibi yapıp partiler arası polemiğe girmek daha öne çıkıyor.
Bununla birlikte…
Siyasi partiler arasında zaman zaman toplum için, daha açık söylemek gerekirse insan sağlığı ve yaşamı için önemli konularda harekete geçenler de oluyor.
Örneğin…
İnsan yaşamı için kan çok önemli. Gelin görün ki insanlar kendi başları sıkışmadıkça, ailelerinden birinin kana ihtiyacı olmadıkça kan vermenin ne kadar önemli olduğunu fark etmiyorlar.
O nedenle…
Kızılay’ın kan stokları zaman zaman azalıyor, bu da yaşamla ölüm arasında mücadele verenler açısından sorun oluşturuyor.
İşte…
Bu önemli sorunu karşılamak için toplu kan bağışı kampanyaları yapılıyor. Sivil toplum örgütlerinin yanı sıra siyasi partiler de kendi teşkilatlarına yönelik kan bağışı kampanyaları yapıyorlar.
Nitekim…
Yakın geçmişte Saadet Partisi Yıldırım İlçe ile Milliyetçi Hareket Partisi Osmangazi İlçe teşkilatları Kızılay’la birlikte kan bağışı kampanyaları yaptılar ve çok da yararlı oldu.
Şimdi…
Bu kampanyayla Demokrat Parti İl Gençlik Kolları katılıyor.
Doğrusu istenirse…
DP’li gençlerin, partinin içindeki çalkantılara aldırmaksızın insan yaşamı için çok önemli bir konuda harekete geçip kan bağışı kampanyası düzenlemelerini önemsiyoruz.
O nedenle…
24 Mart Çarşamba günü, yani yarın Haşim İşcan Caddesi’ndeki DP İl binasında saat 10.00-16.00 gerçekleştirilecek kan bağışı kampanyası nedeniyle DP İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Murat Çakan’ı kutluyoruz.

Tanıtım Yazısı

Dolum ve kapama makineleri nelerdir?

Gıda sektöründen kimya endüstrisine kadar geniş bir yelpazede kullanılan dolum ve kapama makineleri, üretim süreçlerinin vazgeçilmez parçalarıdır. Modern üretim hatlarının kalbinde yer alan bu makineler, […]